APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Skrzypolen * 60 kapsułek Zobacz większe

Skrzypolen
60 kapsułek

8090621

 Produkt polecany jest osobom dorosłym dla wspomagania zachowania zdrowego stanu skóry, włosów, rzęs i paznokci.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Właściwości

Produkt ten to połączenie m.in. roślinnego ekstraktu ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) i mielonych nasion lnu zwyczajnego ( Linum usitatissimum). Dodatkowo w składzie zawiera biotyne i cynk, a także zaliczające się do grupy aminokwasów siarkowych: taurynę i L-metionine.

Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz metabolizmu energetycznego.

Skrzyp polny sprzyja utrzymaniu włosów, skóry i paznokci w dobrej kondycji oraz wspomaga wzrost i wzmocnienie włosów.

Zawarta w preparacie tauryna i L-metionina należą do grupy aminokwasów siarkowych. Aminokwasy siarkowe są niezbędne do powstawania prawidłowej struktury keratyny, która jest białkiem naturalnie występującym w skórze, włosach, rzęsach i paznokciach.

Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie, a dodatkowo pomaga w prawidłowej syntezie DNA i białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu węglowodanów, kwasów tłuszczowych i witaminy A.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. Produkt polecany jest osobom dorosłym dla wspomagania zachowania zdrowego stanu skóry, włosów, rzęs i paznokci.

*****

Skład

Składniki: mielone nasiona lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) uzyskane w procesie odtłuszczania, ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense), zelatyna (składnik otoczki), tauryna, glukonian cynku, L-metionina, substancja przeciwzbrylajaca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, D-biotyna, barwnik: dwutlenek tytanu, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

*****

Jak stosować

Doustnie, przed lub w trakcie posiłku.

*****

Tabela

Składnik  Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:
 mielone nasiona lnu (Linum usitatissimum)  255 mg
 ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense)  240 mg
 tauryna   100 mg
 L-metionina   60 mg
 Cynk   10 mg (100%*)
 Biotyna   300 µg (600%*)

*****

Dystrybutor

Oleofarm Sp. z o.o.
Mokronoska 8
52-407 Wrocław