APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Ibesan * 30 kapsułek Zobacz większe

Ibesan
30 kapsułek

9087389

Ibesan to wyrób medyczny, który zapewnia szybką ulgę w przypadku bolesnych objawów związanych z zespołem jelita drażliwego, takich jak wzdęcia, bóle brzucha, gazy czy zaparcia

Więcej szczegółów

29,08 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wskazania:
. Wykazuje działanie normalizujące perystaltykę i redukujące ból, zapobiegając w ten sposób niedrożności jelit. Przeznaczony dla młodzieży powyżej 12. roku życia i osób dorosłych.

Właściwości:
Wyrób medyczny Ibesan dzięki swym starannie dobranym składnikom przynosi szybką ulgę przy bolesnych objawach oraz przy gromadzeniu się gazów w układzie pokarmowym. Działa łagodząco na ból brzucha występujący w przebiegu biegunki u pacjentów z zespołem jelita drażliwego (IBS). Normalizuje perystaltykę i redukuje ból, przeciwdziałając tym samym niedrożności jelit. Jako składniki aktywne produkt zawiera naturalną glinkę mineralną (krzemian magnezowo-glinowy) oraz simetikon. Nie ulegają one wchłanianiu w jelitach. Naturalna glinka mineralna wchłania toksyny, bakterie oraz rotawirusy, nie pozwalając im na przyleganie do błony śluzowej jelit. Z kolei simetikon sprawia, że pęcherzyki gazów w żołądku i jelitach łatwiej ulegają łączeniu, co przekłada się na sprawniejszy pasaż gazów w jelitach.

Skład:
naturalna glinka mineralna, simetikon 50%, hydroksypropylometyloceluloza, celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, olej z nasion słonecznika, dwutlenek tytanu

Stosowanie:
Zalecana dawka dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia to 2 kapsułki 3 razy dziennie przez 2-4 tygodnie.
Kapsułki Ibesan najlepiej przyjmować z jedzeniem lub po posiłku. Należy je połykać w całości, popijając szklanką wody (ok. 200ml).
Nie należy stosować kapsułek Ibesan dłużej niż 30 dni jako jednorazową terapię.
Ich stosowanie można wznowić po 4 dniach przerwy w ich przyjmowaniu.

Ważne informacje:
Kapsułek Ibesan nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
Kapsułek nie powinno się żuć ani rozgryzać. Nie należy pozostawiać ich w ustach do rozpuszczenia.
Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci,  w temperaturze 5-25⁰C, w suchym, ciemnym miejscu i w oryginalnym opakowaniu.

Opakowanie:
30 kapsułek