APTEKA INTERNETOWA

Facebook

4 FLEX Sport * 30 saszetek * Kolagen + L-karnityna ! Zobacz większe

4 FLEX Sport
30 saszetek
Kolagen + L-karnityna !

8825102

Suplement diety zawierający nowoczesny, łatwoprzyswajalny hydrolizat, składnik niezbędny do budowy stawów, oraz l-carnitynę. 4 FLEX polecany jest dla ludzi aktywnych fizycznie.

Więcej szczegółów

62,99 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

4Flex sport to idealny produkt dla: sportowców, osób z tendencją do tycia, osób w okresie rehabilitacji ruchowej, wszystkich obciążonych zwiększonym wysiłkiem fizycznym.

 

Skład

hydrolizat kolagenu Fortigel 7g, 
winian L-karnityny 2g, 
oraz maltodekstryna, aromat truskawkowy, sukraloza.

 

 

Działanie

Kolagen nowej generacji + L-karnityna, Siła czystego kolagenu, Wpływa na wszystkie elementy stawu: chrząstkę, mięśnie, kośc, Składnik budulcowy stawów, Wsparcie dla osób  ktywnych fizycznie (L-karnityna).
4Flex sport to: najwyższa zawartość czystego kolagenu na rynku, wyjątkowe połączenie kolagenu i L-karnityny, odżywianie stawów, prawidłowe funkcjonowanie kości i mięśni  składających się na narząd ruchu, wsparcie naturalnych procesów regeneracji, proszek w poręcznej saszetce do rozpuszczania w wodzie, czyste proteiny, bez cholesterolu, bez glutenu, bez tłuszczu.
 

Dawkowanie

Zalecane spożycie: 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 1 szklance niegazowanej wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zaleca się stosować 30 minut przed planowanym treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkty powiązane