APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Colosan Ex z probiotykami * 200g Zobacz większe

Colosan Ex z probiotykami
200g

8836603

Preparat polecany w celu wzbogacania diety w składniki wspomagające prawidłową pracę jelit , stosowany jako dodatek do diet odchudzających i oczyszczających.

Więcej szczegółów

17,38 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Preparat Colosan Ex to połączenie roślinnych składników: łusek babki jajowatej, mielonych nasion lnu, błonnika jabłkowego oraz inuliny i liofilizowanych, żywych kultur 4 szczepów bakterii: Lactobacillus acidophilus DDS-1, Bifidobacterium lactis UABLA-12, Bifidobacterium longum UABL-14, Bifidobacterium bifidum UABB-10.

Mielone nasiona lnu wspomagają proces trawienia i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania jelit. Preparat charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika pokarmowego.

Zastosowanie:
preparat polecany jest w celu wzbogacania diety w składniki wspomagające prawidłową pracę jelit. Może być stosowany jako dodatek do diet odchudzających i oczyszczających.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12-go roku życia: dwa razy dziennie (przed śniadaniem i kolacją) po 5 g (jedna czubata łyżeczka). Preparat wymieszać ze 100 ml chłodnej wody, natychmiast wypić i dodatkowo popić szklanką wody. Najlepiej stosować na 30 min. przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.