APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Ziaja - Med * Reduktor przebarwień * 30 ml Zobacz większe

Ziaja - Med
Reduktor przebarwień
30 ml

7043587

Kremo-żel  do stosowania punktowego, o skoncentrowanym działaniu rozjaśniającym przebarwienia, głównie na skórze dłoni, twarzy i dekoltu.

Więcej szczegółów

12,49 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Skład
WITAMINA C, TYROZYNA, SUBTYLIZYNA, PROWITAMINA B5 (D-PANTHENOL)

Wskazania i działanie
Kuracja wybielająca - ukierunkowana na równomierne rozjaśnianie plam barwnikowych, przebarwień posłonecznych, ciążowych oraz powstających na skutek starzenia się skóry. Reguluje zaburzoną równowagę procesu wytwarzania i rozmieszczania melaniny (melanina – naturalny, ciemny barwnik skóry) w komórkach naskórka. Oparta na opatentowanej molekule - Dimethylmethoxy Chromanyl Palmitate jest odpowiedzią na potrzeby skóry w zakresie skutecznej redukcji intensywności przebarwień. Jest codzienną pielęgnacją korygującą polecaną do wybielania ciemnych plam powstających głównie na skórze dłoni, twarzy i dekoltu.


Kremo-żel o skoncentrowanym działaniu rozjaśniającym przebarwienia do stosowania punktowego, bez kompozycji zapachowej.

Wskazania: zaburzony mechanizm wytwarzania i równomiernego rozmieszczenia melaniny w naskórku, plamy barwnikowe.
Przeznaczony do skóry z przebarwieniami: posłonecznymi, ciążowymi, związanymi ze starzeniem się skóry. Ogranicza wytwarzanie melaniny. Ujednolica jej rozmieszczenie w naskórku. Zapobiega powstawaniu plam barwnikowych. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia. Neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry.
Stosowanie
Preparat nanieść punktowo na przebarwienia występujące na skórze ciała, szczególnie twarzy, dekoltu i dłoni. Delikatnie wklepać. Stosować codziennie na dzień lub/i na noc.