APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Dih Max Comfort * 30 tabl Zobacz większe

Dih Max Comfort
30 tabl

3074921

Objawy przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych: bóle i nocne kurcze nóg uczucie ciężkości nóg, żylaki odbytu

Więcej szczegółów

19,20 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Lek DIH MAX COMFORT zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia. Wskazania do stosowania

 Objawy przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych:  bóle i nocne kurcze nóg,  uczucie ciężkości nóg,  żylaki kończyn dolnych,  poszerzenia bardzo drobnych naczyń żylnych, tzw. pajączki naczyniowe,  obrzęki nóg (opuchlizna / puchnięcie nóg).  Objawowe leczenie żylaków odbytu (hemoroidów).

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Podanie doustne.  Zazwyczaj stosowana dawka leku to 1 tabletka powlekana na dobę podczas posiłku.  Jedynie w przypadkach zaostrzenia dolegliwości spowodowanych żylakami odbytu zaleca się okresowe podawanie większych dawek: po 1 tabletce powlekanej 3 razy na dobę przez 4 dni, a przez kolejne 3 dni po 1 tabletce powlekanej 2 razy na dobę, rano i wieczorem. Jeśli dolegliwości związane z żylakami odbytu nie ustąpią lub nasilą się mimo stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem.