FILTR TOWARÓW

Włączone filtry:

APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Odżywka / Serum do rzęs Produktów: 3

Sekret długich rzęs kryje się w ich odżywianiu! Wypróbuj serum do rzęs Biotebal i zaskocz wszystkich spojrzeniem XXL

Spektakularnie długie rzęsy XXL są w Twoim zasięgu. Możesz je mieć bez inwazyjnego przedłużania! Wystarczy, że podejmiesz wyzwanie codziennego stosowania jedynego w swoim rodzaju preparatu, wydłużającego rzęsy. Dostępna u nas odżywka do rzęs Biotebal jest sprawdzonym serum, a jego możliwości są zaskakujące. Aktywne składniki witaminowe powodują błyskawiczne wzmocnienie włosków. Rzęsy stają się mocne, zyskują na objętości i długości. Biotebal rzęsy z naszej apteki to środek, który działa inaczej niż zwykła odżywka. Regeneruje włoski rzęs, ale też wpływa kojąco na okolice oczu.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Specjalistyczna odżywka Biotebal naprawi Twoje rzęsy w ciągu trzech tygodni. Zobacz, jak prawidłowo stosować Biotebal do rzęs

Żeby dostrzec rezultaty działania serum do rzęs, warto przed rozpoczęciem kuracji zrobić zdjęcie swoich oczu. Taka fotografia będzie idealnym materiałem, przydatnym przy porównaniu efektu przed i po stosowaniu produktu Biotebal na rzęsy XXL. Ta innowacyjna odżywka do rzęs, którą sprzedajemy w naszej aptece, pozwala uzyskać wyraziste spojrzenie już po 3 tygodniach od pierwszego zastosowania. Producent zaznacza, że najlepsze efekty otrzymamy po 12 tygodniach, pod warunkiem regularnego nakładania serum. Dostępny u nas produkt Biotebal posiada specjalny aplikator, który ułatwia nałożenie substancji bezpośrednio u nasady rzęs. Pędzelek jest cieniutki, więc odżywka dociera do każdego włoska. Zaleca się stosowanie serum Biotebal raz dziennie, tuż przed snem. Mimo, że preparat ma niewielką pojemność (3 ml), wystarcza na przeprowadzenie pełnej kuracji, a więc aż na trzy miesiące codziennego nakładania na rzęsy. Mała buteleczka wszędzie się mieści, co pozwala mieć odżywkę Biotebal zawsze przy sobie. Produkt jest bezzapachowy, a jego cena w naszej internetowej aptece wynosi ok. 30 zł, co daje 10 zł w skali miesiąca. Cena, jaką oferuje nasza apteka jest niewygórowana, a efekty są niesamowite. Posiadamy w asortymencie wiele produktów Biotebal, w tym również odżywkę do rzęs XXL. Przetestuj Biotebal na swoich rzęsach!