Brak produktów
FILTR TOWARÓW
Krem ochronny, hypoalergiczny SPF 50+ przeznaczony do skóry naczynkowej i nadreaktywnej redukujący rumień.
Lekki, hypoalergiczny krem ochronny SPF 30 dla skóry wrażliwej i alergicznej . odpowiedni dla skóry mieszanej.
Krem ochronny dla skóry trądzikowej, mieszanej i tłustej SPF 50+ – chroni skórę, zmniejsza ryzyko powstania negatywnych skutków ekspozycji na słońce (podrażnień, poparzeń, wyprysków posłonecznych).
Lekka emulsja ochronna dla dzieci SPF50+ – chroni skórę przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Wodoodporna emulsja przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia jest łatwa i szybka w aplikacji, nie pozostawia śladów i nie brudzi ubrań. Produkt kosmetyczny chroni, nawilża i odżywia skórę maluszka.
Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Krem ochronny dla skóry naczynkowej i z trądzikiem różowatym SPF 50+ – przeciwdziała powstawaniu przebarwień, zmian rumieniowych, teleangiektazji oraz powstawaniu nadwrażliwości na wskutek ekspozycji słonecznej.
Nuxe Sun Discovery - zestaw dermokosmetyków na lato
Krem o szerokopasmowej ochronie przed słońcem dla dzieci i dorosłych SPF 50+, 50 ml,nieklejąca, szybko wchłaniająca się formuła, nie przetłuszcza skóry, nie powoduje zaskórników i nie zapycha porów.
Krem zapewniający skuteczną i długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UV, reguluje równowagę wodno-tłuszczową komórek skóry
Olejek brązujący SPF 10Do twarzy i ciała
Spray do opalania z wysoką ochroną przed słońcemDo twarzy i ciała
Ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.
Dermo-ochronny krem mineralny do twarzy i ciała, SPF 50+, 75 ml
Wodoodporny krem do ciała z filtrem SPF 50 dla skóry z problemami naczynkowymi
Spray do opalania ciała i twarzyDo twarzy i ciała
Krem ochronny dla dzieci SPF50+ do twarzy, to wyjątkowo delikatny, bezpieczny i wysoce ochronny kosmetyk dla dzieci i niemowląt od 1 dnia życia.
Produkt dla każdego typu skóry. Dzięki zastosowaniu filtrów najnowszej generacji chroni przed promieniowaniem UV i naprawia komórkowe uszkodzenia DNA
Kosmetyk polecany do ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB wrażliwej skóry twarzy i ciała dzieci i niemowląt od 1. miesiąca życia.
Chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry, nawilża, podkreśla opaleniznęDo cery normalnej i mieszanej
Wodoodporny krem ochronny do skóry suchej i normalnej z filtrem SPF 50+
Wodoodporne mleczko ochronne do ciała, dla skóry wrażliwej z filtrem SPF 50
Matujący krem do twarzy SPF 50+ zapobiegajacy błyszczeniu przeznaczony do skóry tłustej i mieszanej
Krem do twarzy z wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF50, który dzięki zastosowaniu filtrów najnowszej generacji zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, naprawiając jednocześnie uszkodzenia DNA na poziomie komórkowym.
Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50+ – zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVB i UVA, stworzony z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dzieci. Dzięki wodoodpornej formule chroni w trakcie każdej zabawy.