FILTR TOWARÓW

Włączone filtry:
Dostępność

APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Odżywka / Serum do brwi Jest 1 produkt.

Czy odżywka do brwi może nas uratować przed zabiegiem ich odbudowy? Poznaj kosmetyk Long 4 Lashes Brwi!

W dzisiejszych czasach zadbane brwi to podstawa. Wie o tym polski producent Oceanic, który opracował preparat Long 4 Lashes do brwi. Serum działa podobnie do zabiegu rekonstrukcji i odbudowy malutkich włosków nad oczami. Pożegnaj nieestetyczne, puste miejsca po wyskubanych brwiach, stymulując wzrost zdrowych włosków. Odżywka Long for Lashes Brwi pobudza cebulki brwi i już po trzech tygodniach regularnego nakładania kosmetyku, zaczynają wyrastać nowe włoski. Sprawdź, jaka jest cena nowoczesnego Long for Lashes serum do brwi, które możesz kupić u nas w aptece.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Serum do brwi Long for Lashes wnika we włókna włosków, zagęszcza je i wydłuża. Efekt zaskoczy wszystkich Twoich znajomych

Rewolucyjne serum do brwi Long 4 Lashes pozwoli Ci uzyskać piękne, pełne brwi, bez konieczności malowania kresek i wypełniania brwi specjalnymi cieniami. Stosując tę odżywkę, już nigdy więcej nie będziesz musiała robić henny u kosmetyczki. Będzie tak, ponieważ oferowane w naszej aptece serum Long for Lashes do brwi sprawi, że wyrosną Ci nowe, gęste włoski. Naturalny efekt idealnie kształtnych brwi pojawi się po sześciomiesięcznej kuracji. Jednak cierpliwość to niewielka cena, jak na takie rezultaty. Pół roku jest to czas potrzebny na odbudowanie brwi. Preparat musi bowiem dogłębnie wniknąć we włókna włosków i zadziałać od wewnątrz. Odżywka do brwi Long 4 Lashes wzmacnia całą strukturę brwi, a nie tylko ich końce. Kosmetyk pozwala zrekonstruować wybrakowane brwi i zagęścić wybrane miejsca o świeże włoski. Wystarczy codzienne nakładanie Long 4 Lashes serum do brwi. Ta czynność zajmuje mniej niż minutę i można ją przeprowadzić niemal wszędzie. Ważne, żeby stosować Long for Lashes tuż przed snem i zostawiać preparat na brwiach na całą noc. W swojej ofercie posiadamy zarówno serum do brwi, jak też inne produkty z serii Long 4 Lashes. Sprawdź, jakie kosmetyki są obecnie dostępne i wybierz coś dla siebie.