FILTR TOWARÓW

APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Dla kobiet Produktów: 66

Na zdrowie i wygląd kobiet mają wpływ oferowane przez aptekę internetową suplementy diety i witaminy dla pań , o wyjątkowym składzie, które poprawiają witalność i dodają energii, także leki i produkty służące do zachowania higieny intymnej i łagodzące objawy typowych, kobiecych dolegliwości jak np. menopauza; 

Podkategorie

 • Libido

 • Leki na Menopauzę

  Co musisz wiedzieć o menopauzie i przekwitaniu? Przekonaj się, jakie środki z naszej apteki łagodzą objawy klimakterium

  Menopauza to trudny etap. Nie da się go uniknąć, ale jest inne wyjście – nasza nowoczesna apteka oferuje leki na menopauzę, dzięki którym łatwo można sobie z nią poradzić. Dostępne u nas preparaty na menopauzę w tabletkach i kapsułkach, skutecznie łagodzą objawy tego mało przyjemnego procesu. Klimakterium trwa średnio 2 lata i zaczyna się po czterdziestym roku życia kobiety. Zdarza się, że przekwitanie następuje dużo później, lecz zwykle kończy się przed ukończeniem przez kobietę 55 lat. Menopauza jest ostatnią miesiączką. Przed i po niej niej następuje okres nazywany przekwitaniem.

  %--split--%

  Jak zachowuje się nasz organizm w trakcie klimakterium? Zobacz, jakie preparaty na menopauzę dają szybkie efekty

  Etap nazywany okresem menopauzalnym nie jest niczym przyjemnym. Objawia się on uderzeniami gorąca, dreszczami, bólami głowy i kołataniem serca. Przebieg przekwitania jest ściśle związany z genami, dlatego każda pani inaczej przechodzi menopauzę. Głównym zdaniem naszego organizmu w tym czasie jest pogodzić się ze zmianą i zaakceptować zakończenie zdolności rozrodczej. Celem złagodzenia objawów przekwitania można się zdecydować na terapię hormonalną. Ale nie zawsze jest ona możliwa do przeprowadzenia (głównym przeciwwskazaniem są przebyte nowotwory sutka, macicy i jajnika). Dużo bezpieczniejsze jest stosowanie suplementacji łagodzącej oznaki klimakterium. Nasza apteka zapewnia Pacjentom dostęp do sprawdzonych lekarstw od najlepszych producentów. Można u nas zamówić preparaty na menopauzę do codziennego stosowania (np. suplementy w formie tabletek i ziołowe leki w kapsułkach). Oferujemy także teksty menopauzalne, które pozwalają samodzielnie sprawdzić stężenie hormonu FSH, a co za tym idzie, trafnie zdiagnozować okres menopauzalny. Takie badanie można przeprowadzić w domowym zaciszu. Jego analiza umożliwi dobre przygotowanie się na przekwitanie i zaopatrzenie apteczki w najlepsze leki na menopauzę.

 • Witaminy dla pań

 • Higiena, dolegliwości...

per page
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów