FILTR TOWARÓW

APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Alergia Produktów: 78

Na dolegliwości związane z różnymi odmianami alergii m.in. pokarmowej i skórnej ,takie jak wysypka na ciele, katar sienny czy łzawienie oczu lub uczulenie na mleko u niemowlaka Apteka internetowa Aptisan w swej bogatej ofercie posiada tanie leki bez recepty , m.in. nowoczesne preparaty antyhistaminowe i odczulające : jak kremy , tabletki , preparaty wziewne ( w tym aerozole ) a także test alergiczny z krwi do przeprowadzenia w warunkach domowych

Podkategorie

 • Aerozole do nosa

  Aerozole do nosa likwidują  jego niedrożność  spowodowaną stanami kataralnymi i alergicznymi przy przeziębieniu, w nieżycie nosa, zapaleniu zatok; poprawiają suchość błony śluzowej jamy nosowej wywołaną m. in.  klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem, dymem papierosowym; ułatwiają oddychanie  przy skrzywieniu przegrody nosowej. Szczególnie przydatne przy chronicznych stanach kataralnych  i alergicznych, polecane również do codziennej higieny nosa  u osób dorosłych.

 • Alergia skórna

  Na objawy alergii skórnej takich jak wysypka, zaczerwienienie, swędzenie, czy pieczenie kojąco działają kremy, emolienty czy zawiesiny  o działaniu przeciwzapalnym, przeciwświądowym . Stosowanie ich łagodzi wszystkie objawy zmian skórnych,  także przy ospie, półpaścu,  oparzeniach  czy użądleniach owadów; posiadają właściwość miejscowego znieczulania.

 • Doustne

  W ofercie apteki są różnorodne leki antyhistaminowe, które długotrwale hamują wczesną i późną fazę reakcji alergicznych. Sa dostępne w postaci tabletek, pastylek musujących, syropów z wapnem; Preparaty  łagodzą objawy towarzyszące m.in : alergicznemu zapaleniu błony śluzowej nosa-ułatwiają oddychanie , zmniejszają objawy uczulenia jak pokrzywka czy łzawienie oczu. Wspomagają pracę układu nerwowego, stymulują prawidłowe działanie układu odpornościowego i obronę organizmu przy alergii.

 • Preparaty do oczu

  W Aptisanie dostępne są krople do oczu stosowane  w przypadku zapalenia  spojówek o alergicznym podłożu, w tym ostrego, przewlekłego oraz sezonowego.  Roztwory  hamują łzawienie i zaczerwienienie oczu w przypadkach alergii  dorosłych i dzieci  .  

per page
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów