FILTR TOWARÓW

Włączone filtry:

APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Leki na rzucenie palenia Produktów: 7

Leki na rzucenie palenia występują w różnych postaciach, od plastrów nikotynowych, przez tabletki i pastylki, aż po gumy czy środki w sprayu. Wielu nałogowych palaczy zamierzających zerwać z uzależnieniem zastanawia się, co na rzucenie palenia będzie najskuteczniejsze? Nasza apteka internetowa oferuje leki na rzucenie palenia bez recepty, pozwalające zapomnieć o chęci sięgnięcia po papierosa. Zapoznaj się z asortymentem, obejmującym liczne preparaty wspomagające rzucenie palenia. Rozpocznij walkę z nałogiem jeszcze dzisiaj!

Podkategorie

 • Tabletki na rzucenie...

  Rzucanie palenia jest procesem, który u każdego wygląda inaczej. Stosując te same tabletki na palenie, różne osoby zauważą inne efekty. Wiąże się to z determinacją i silną wolą – gdy brakuje ich palaczowi, nawet najlepsze tabletki antynikotynowe mogą nie przynieść skutków. Jeśli czujesz się na siłach i jesteś gotów na rzucenie palenia, sprawdź skuteczne tabletki z oferty naszej Apteki Aptisan. Znajdziesz tutaj tabletki przeciw paleniu, które są pomocne w leczeniu uzależnienia od nikotyny.

  %--split--%

  Kompleksowa pomoc w zerwaniu z trudnym nałogiem: najlepsze tabletki na rzucenie palenia

  Wśród osób uzależnionych od palenia papierosów i chcących uwolnić się od nałogu, dużą popularnością cieszą się tabletki na niepalenie. Są to leki dostępne bez recepty, zawierające w składzie nikotynę w większej lub mniejszej ilości. Tego rodzaju tabletki na rzucanie palenia działają w następujący sposób: po ich rozgryzieniu i podczas żucia, do organizmu zostaje uwalniana taka ilość nikotyny, która zaspokaja głód nikotynowy oraz pozwala palaczowi zrezygnować z sięgnięcia po papierosa. Jeśli chodzi o najlepsze tabletki na rzucenie palenia, trudno jest wskazać konkretny środek. Niektórym łatwiej będzie rzucić dzięki ssaniu miętowych pastylek, stopniowo uwalniających nikotynę, a innym zażywając tabletki, redukujące odruch kaszlowy. Pełna terapia może trwać od 25 dni do kilku miesięcy, a jej celem jest całkowite odstawienie papierosów. Ważną informacją jest również fakt, że dobre tabletki na rzucenie palenia są dostępne bez recepty, a ich cena często jest dużo niższa, niż jedna paczka papierosów! Niezdrowy nawyk można zwalczyć, zażywając skuteczne tabletki antynikotynowe o sprawdzonym składzie. Takie produkty są dostępne w naszej internetowej Aptece Aptisan. Jeśli masz za sobą kilka nieudanych prób rzucenia palenia, nie rezygnuj. Z pewnością znajdziesz u nas dobre dla Ciebie tabletki wspomagające rzucanie palenia i dzięki wytrwałości, przestaniesz odczuwać potrzebę sięgnięcia po papierosa. Sprawdź naszą ofertę i wybierz skutecznie tabletki na rzucenie palenia. Wielu osobom już się udało, Ty również masz szansę!

  Postaw na skuteczne tabletki na rzucenie palenia i pewnym krokiem wyjdź ze szkodliwego nałogu

  Jednym z pomocnych leków przeciw paleniu, okazują się tabletki. Dlatego nasza apteka internetowa zadbała o ich duży wybór. Do dyspozycji Klientów pozostawiamy powlekane tabletki na rzucenie palenia, pastylki do ssania oraz tabletki do rozgryzania i żucia. Różne formy leków o podobnych składach pozwalają dobrać taki lek, którego stosowanie będzie najdogodniejsze, a zarazem skuteczne. Niektórzy Pacjenci preferują rzucanie palenia poprzez żucie specjalnych tabletek. W ten sposób łagodzą oni objawy odstawienne, do których zaliczamy przede wszystkim zawroty i bóle głowy, rozdrażnienie oraz zwiększenie apetytu. Niektóre dostępne w naszej ofercie tabletki przeciw paleniu zawierają cytyzynę – substancję, uważaną za najskuteczniejszą w leczeniu uzależnienia od tytoniu. Terapia z jej wykorzystaniem ułatwia zrywanie z nałogiem, lecz wymaga całkowitego odstawienia papierosów. Z kolei tabletki wspomagające rzucenie palenia, w których składzie znajdziemy nikotynę, są przeznaczone do kuracji nastawionej na ograniczanie ilości wypalanych wyrobów tytoniowych. Są to tabletki do rzucenia palenia, które dostarczają organizmowi nikotynę w takim stężeniu, aby palacz nie czuł potrzeby sięgania po papierosa. Dawka ulega stopniowemu zmniejszaniu, a cała kuracja najczęściej trwa od siedmiu do dziesięciu tygodni. Cena za tabletki antynikotynowe jest ściśle związana z ich formą. Najkorzystniejszy okazuje się zakup większych opakowań, zawierających np. 100 kapsułek przeznaczonych do leczenia uzależnienia. Nieco wyższa cena obowiązuje za pastylki do ssania, sprzedawane w specjalnie opracowanych dozownikach. Wybierając tabletki na palenie trzeba jednak zwracać uwagę nie tyle na cenę, co ich skład, przeciwwskazania oraz zastosowanie. W aptekach można znaleźć na przykład tabletki wspomagające rzucanie palenia, które są skuteczne u osób wypalających mniej, niż 20 papierosów dziennie. Gdy sięgnie po nie osoba niespełniająca podanych kryteriów, terapia nie przyniesie rezultatów. Dokładne zapoznanie się z informacjami od producenta pozwoli znaleźć najlepsze tabletki na rzucenie palenia. Zarówno atrakcyjne cenowo, jak też skuteczne – a to przecież jest najważniejsze w przypadku walki z nałogiem. Jeżeli rozglądają się Państwo za lekiem na rzucenie palenia, tabletki antynikotynowe mogą Was zainteresować. Sprawdźcie dokładnie, co producent pisze na temat składu i ich stosowania, a następnie wybierzcie tabletki dla siebie. Podjęcie decyzji o rzucaniu palenia jest bardzo ważnym krokiem! Teraz czas na działania. Życzymy wytrwałości i mamy nadzieję, że terapia z wykorzystaniem tabletek z naszej apteki internetowej przyniesie oczekiwane skutki.

 • Plastry nikotynowe

  Znasz to uczucie, kiedy chęć sięgnięcia po papierosa jest silniejsza, niż wszystko inne? Próbowałeś różnych sposobów na rzucanie palenia, ale żaden z nich się nie sprawdził? Jeśli szukasz metody, która ułatwi Ci zerwanie z nałogiem, jest bardzo prawdopodobne, że skuteczne okażą się plastry nikotynowe, czyli tzw. plastry na rzucenie palenia. Dowiedz się więcej na ich temat! Kuracja wykorzystująca specjalistyczne plastry z nikotyną to łagodna forma odstawienia papierosów, którą warto poznać. W naszej internetowej Aptece Aptisan są dostępne lecznicze plastry antynikotynowe od różnych producentów.

  %--split--%

  Pozbądź się niezdrowego nawyku, jakim jest palenie papierosów! Pomogą Ci w tym plastry nikotynowe z naszej apteki internetowej

  Plastry na rzucenie palenia są stosowane w terapii zrywania z uzależnieniem od nikotyny. Działają one w łagodny sposób, dostarczając organizmowi określoną ilość substancji drogą transdermalną. Po naklejeniu plastra przeciw paleniu, przez skórę uwalniana jest nikotyna, którą zaspokaja potrzebę dostarczenia organizmowi nikotyny. Warunkiem skuteczności kuracji jest całkowite odstawienie papierosów. Jeśli chodzi o dawkowanie, wyróżnia się trzy etapy terapii, trwające od dwóch do sześciu tygodni. Podczas każdego etapu należy naklejać na skórę plastry przeciw paleniu, zawierające odpowiednio 21, 14 i 7 mg nikotyny w składzie. Szczegółowe informacje na temat dawek można znaleźć na opakowaniu, pamiętając, że kuracja jest zależna od ilości wypalanych dziennie papierosów. Apteka Aptisan ma w asortymencie m.in. przezroczyste plastry na rzucanie palenia. Są one dyskretne i działają przez całą dobę. To oznacza, że raz naklejony plaster z nikotyną należy nosić przez 24 godziny, a następnie delikatnie odkleić i od razu wyrzucić. Cena za lecznicze plastry na niepalenie nie jest wysoka, a gdyby porównać ją do kwot wydawanych miesięcznie na paczki papierosów, okazuje się, że plastry nikotynowe pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli zamierzasz zerwać ze szkodliwym nałogiem, dowiedz się więcej o kuracji plastrami i zdecyduj, czy ten rodzaj terapii będzie dla Ciebie odpowiedni. Zachęcamy Cię do przejrzenia oferty obejmującej plastry antynikotynowe, jaką nasza apteka internetowa przygotowała dla osób rzucających palenie.

  Wypróbuj plastry na rzucanie palenia i skończ z nałogiem, który wyniszcza Twoje zdrowie. Apteka Aptisan przygotowała Dla Ciebie atrakcyjną ofertę

  W życiu każdego palacza prędzej lub później pojawia się myśl dotycząca tego, czy warto byłoby zerwać z uzależnieniem od palenia papierosów. Nie wszyscy decydują się na ten poważny krok, jednak wielu nałogowych palaczy podejmuje wyzwanie. Pomóc mają im plastry nikotynowe na rzucenie palenia – produkty lecznicze o zaawansowanej formule. Są one opracowane tak, aby uwalniać przez skórę odpowiednie ilości nikotyny, dostarczając je organizmowi wtedy, gdy ich potrzebuje. Nikotyna wchłaniana jest do krwiobiegu znacznie bezpieczniej, niż odbywa się to podczas palenia, mianowicie bez substancji smolistych. Co więcej, plastry z nikotyną są wygodne w stosowaniu i bardzo dyskretne. Nikt nie zauważy, że nosisz plaster na ramieniu. Każdy za to będzie zaskoczony, kiedy podczas przerwy w pracy zamiast wyjść na papierosa, Ty spędzisz czas na rozmowie ze znajomymi. Nasza apteka internetowa sprzedaje plastry antynikotynowe, których cena jest przystępna. Ich zakup jest więc znacznie bardziej opłacalny, niż regularne wydawanie pieniędzy na kolejne paczki papierosów.

  Odpowiednio używane plastry z nikotyną łagodzą objawy związane z zaprzestaniem palenia. Trzeba przy tym pamiętać, żeby należycie dawkować substancję – dokładny schemat można znaleźć na opakowaniu. W skrócie, dla osób wypalających ponad 10 papierosów dziennie może on wyglądać następująco: przez 1,5 miesiąca zaleca się naklejać plastry antynikotynowe pierwszego stopnia (21 mg nikotyny, uwalnianych przez 24 godziny). Przez kolejne 2 tygodnie należy ograniczyć dawkę o połowę, stosując plastry na niepalenie 14 mg/ 24 h. Ostatni etap również trwa 14 dni, ale wiąże się z dodatkowym zmniejszeniem dawki substancji czynnej – do 7 mg. Taka kuracja przynosi efekty wyłącznie wówczas, gdy pacjent całkowicie zrezygnuje z palenia. Organizm będzie otrzymywał potrzebną mu ilość nikotyny, dlatego jedyne co może skłaniać do sięgnięcia po papierosy, jest nawyk. Zwalczenie niezdrowego przyzwyczajenia w dużej mierze zależy od silnej woli, której podczas rzucania palenia nie może zabraknąć. Apteka Aptisan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom palaczy, pragnących raz na zawsze zerwać z nałogiem. Oferowane przez nas plastry nikotynowe na rzucanie palenia to wyselekcjonowane i rekomendowane produkty lecznicze znanych producentów. Cena za plastry z nikotyną jest u nas na tyle atrakcyjna, aby zachęcić palaczy do zakupu. Warto dodać, że inwestycja w plastry antynikotynowe na niepalenie w wielu przypadkach stanowi pierwszy krok na drodze do wolności od nałogu. Koniecznie sprawdź, jakie plastry na rzucenie palenia znalazły się w naszym asortymencie. Zapraszamy do składania zamówień, które dostarczamy prosto pod wskazany adres!

 • Gumy nikotynowe

  Gumy nikotynowe są środkiem leczniczym, stosowanym w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Palenie papierosów i wszelkich wyrobów tytoniowych wchodzi w nawyk, wyniszczający zdrowie. Można z nim zerwać, podejmując się odpowiedniej kuracji. Jednym ze sposobów ułatwiających rzucanie palenia, są gumy antynikotynowe. Ich zadaniem jest łagodzenie głodu nikotynowego oraz zapobieganie objawom, związanym z odstawieniem papierosów. Tutaj znajdziesz szeroki wybór preparatów opracowanych dla nałogowych palaczy, w tym gumy do żucia z nikotyną.

  %--split--%

  Wypróbuj gumy nikotynowe i powiedz: STOP! paleniu papierosów

  Innowacyjny preparat leczniczy, jakim są gumy na rzucenie palenia, pozwalają na przeprowadzenie pełnej kuracji i bezpowrotne odstawienie wyrobów tytoniowych. Odbywa się to za sprawą nikotyny zawartej w składzie gum w ilości, dopasowanej do potrzeb osoby, zrywającej z nałogiem. Nałogowy palacz nie jest w stanie rzucić palenia bez objawów odstawienia. Zaliczamy do nich przede wszystkim rozdrażnienie, kaszel, zwiększony apetyt oraz dyskomfort psychiczny, utrudniający normalne funkcjonowanie. Często potrzeba zapalenia jest na tyle duża, że nawet bardzo zmotywowany do rzucenia palacz, nie wytrzymuje. Głód nikotynowy okazuje się zbyt duży, na co odpowiedzią są gumy do żucia na rzucenie palenia. Zawierają one nikotynę, która podczas powolnego żucia jest stopniowo uwalniana do organizmu. Początkowo substancji tej jest więcej, potem etapowo zmniejsza się dawki, aby finalnie zerwać z uzależnieniem od nikotyny. Osoby podejmujące się takiej kuracji chwalą sobie formę, w jakiej substancja jest dostarczana organizmowi. Sama czynność żucia gumy na rzucenie palenia pozwala zapomnieć o potrzebie sięgnięcia po papierosa. Cena za pełną terapię jest zależna od wielu czynników: niektórzy stosują 8 gum na dobę, inni 15. Najważniejsze, aby nie przekraczać ilości 24 gum dziennie i zacząć kurację od większych dawek nikotyny, stopniowo je zmniejszając. Przyjmuje się, że do przeprowadzenia kompleksowego leczenia, skutkującego całkowitym zaprzestaniem palenia papierosów, potrzeba minimum trzech miesięcy. Jeśli Ty również zamierzasz podjąć walkę z uzależnieniem, wypróbuj gumy przeciw paleniu i sprawdź, jakie będą efekty. Zapraszamy do składania zamówień w naszej Aptece Aptisan.

 • Niquitin

  Niquitin to znana marka, o której słyszał każdy nałogowy palacz szukający skutecznych preparatów, ułatwiających rzucenie palenia. Apteka internetowa Aptisan ma dla Ciebie wyjątkowo bogatą ofertę leków Niquitin, obejmującą m.in. pastylki do ssania klasyczne i mini oraz plastry antynikotynowe o specjalnie opracowanych składach. Zobacz, co ciekawego oferujemy i wybierz środek, z którym rozpoczniesz rzucanie nałogu. Na naszej stronie zamówisz Niquitin online, który wyślemy bezpośrednio do Twojego domu.

  %--split--%

  Nasza apteka ma dla Ciebie preparaty Niquitin. Znajdź sposób na rzucenie palenia!

  Wśród leków Niquitin, szczególnie popularne są plastry na skórę i pastylki do ssania, z których pomocą można odzwyczaić organizm od systematycznego dostarczania mu nikotyny. Każdy z tych preparatów stosuje się inaczej, lecz w obu przypadkach efekty są podobne: palacz przestaje odczuwać potrzebę sięgnięcia po papierosa, a przy tym nie zmaga się z objawami zaprzestania palenia. Prowadzona przez nas Apteka Aptisan przygotowała dział dedykowany osobom, chcącym rozpocząć walkę z uzależnieniem od wyrobów tytoniowych. Można w nim znaleźć liczne środki Niquitin i wybrać dla siebie najlepszy. Duży plus pastylek przeznaczonych do ssania i plastrów transdermalnych to ich niska cena. Kurację rzucania palenia można przeprowadzić niewielkim kosztem i w krótkim czasie, ponieważ efekty są odczuwalne niemal od razu. Niquitin w postaci plastrów czy pastylek, zawiera w składzie określone dawki nikotyny. Dzięki temu osoba podejmująca się terapii, stopniowo odzwyczaja organizm od uzależniającej substancji, pozwalając mu prawidłowo funkcjonować. Odwiedzana przez Ciebie apteka internetowa sprzedaje Niquitin online, a co za tym idzie, możesz zamówić dyskretnie zapakowany preparat z dostawą pod wskazany adres. Tym wygodnym sposobem, otrzymasz kupiony produkt bez wychodzenia z domu, a jego cena będzie dużo niższa, niż w sklepie stacjonarnym. Oferujemy preparaty Niquitin w wersjach tradycyjnych, a także mini, zawierających różne dawki nikotyny. Dobierz środek do swoich potrzeb i spokojnie przejdź kurację rzucania palenia. Zapraszamy na zakupy online!

 • Nicorette

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Nasza apteka internetowa oferuje najlepsze środki na rzucenie palenia. Znajdź coś dla siebie!

Leki przeciw paleniu różnią się od siebie składem, formą, szybkością działania. Jedne są bardziej skuteczne, drugie mniej, niektóre lepiej sprawdzają się stosowane przez kobiety, inne przez mężczyzn. Jednak nawet najlepszy lek na palenie nie zadziała, jeśli palacz nie wykaże chęci i determinacji. W Aptece Aptisan są dostępne liczne środki pomagające rzucić palenie. Większość z nich to pastylki, kapsułki i gumy, lecz nie zabrakło też plastrów czy sprayów. To m.in. preparaty, dostarczające organizmowi określoną dawkę nikotyny. Umożliwiają one przeprowadzenie kuracji, skutkującej bezpowrotnym zerwaniem z nałogiem. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów preparaty na rzucenie palenia bez recepty. Mogą Państwo wybierać między popularnymi lekami o miętowym smaku oraz nowościami, jak na przykład gumy owocowe. Nie warto zapominać, że preparaty pomagające rzucić palenie stanowią tylko jedną stronę medalu. Równie istotna jest wytrwałość w walce, która nie zawsze przebiega łatwo i szybko. W przygotowanym przez nas asortymencie znajdą Państwo skuteczny lek na rzucenie palenia i jeśli tylko zechcecie, z jego pomocą uda się Wam pokonać pragnienie sięgnięcia po papierosa. Wybierzcie sprawdzony środek na rzucenie palenia, który stanowi wsparcie w leczeniu uzależnienia i nie zwlekajcie z rozpoczęciem terapii. Leki na rzucanie palenia z apteki to rekomendowane produkty, których działaniu warto zaufać. Istnieje wiele sposobów na pozbycie się nałogu, więc jeśli jeden nie przyniesie skutków, nie można się zniechęcać. Nasza apteka internetowa stawia zdrowie na pierwszym miejscu!

Sięgnij po skuteczny lek na rzucenie palenia i skończ z niebezpiecznym nałogiem!

Rzucanie palenia nie odbywa się z dnia na dzień, choć historia zna przypadki osób, którym to się udało. Zdecydowana większość palaczy ma spory problem, by konsekwentnie zerwać z nałogiem. Jednym z rozwiązań, na które mogą się oni zdecydować jest... pójście do apteki. „Co na rzucenie palenia?”, to pytanie zadają sobie tysiące kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Walka z uciążliwym nałogiem spędza im sen z powiek, a przecież skuteczny środek na rzucenie palenia wcale nie jest nieosiągalny! Nasza apteka internetowa ma w ofercie aż kilkanaście preparatów przeciw paleniu. Są to leki pomagające rzucić palenie, sprzedawane bez recepty. Łatwa dostępność, niska cena i nieskomplikowane stosowanie sprawiają, że preparaty na rzucenie palenia są coraz chętniej kupowane. To doskonała wiadomość, ponieważ zerwanie z nałogiem jest dla palacza szansą na dłuższe życie. W tej kategorii znajdą Państwo skuteczne środki na rzucenie palenia – rekomendowane przez byłych palaczy, którzy z ich pomocą stracili chęć sięgnięcia po papierosa.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę, a w niej między innymi: gumy na rzucenie palenia, plastry nikotynowe oraz spray, zalecany w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych. Zróżnicowane preparaty na rzucanie palenia pozwalają dopasować je do swoich potrzeb, ale również możliwości. Sami muszą Państwo zdecydować, jaki lek na palenie będzie dla Was odpowiedni: dyskretne pastylki do ssania, a może przezroczysty plaster naklejony na ramię? Leki wspomagające rzucenie palenia przybierają rozmaite formy, jednak ich działanie jest bardzo podobne – preparaty łagodzą objawy odstawienia tytoniu i minimalizują głód nikotynowy. Stosowane zgodnie z zaleceniami, środki do rzucenia palenia bez recepty pozwalają uwolnić się od uzależnienia. Zdarza się jednak, że preparaty pomagające rzucić palenie są niewystarczające. Pragnienie zapalenia papierosa zwycięża, z palacz będący w trakcie kuracji, przerywa ją. To błąd – leki na rzucenie palenia działają wieloetapowo i dla pełnego efektu, należy przyjmować je nawet przez kilka miesięcy. Niektóre środki ułatwiają ograniczenie wypalanych papierosów, co samo w sobie jest sukcesem. Choćby dlatego warto podjąć wyzwanie i spróbować skończyć z nałogiem. Skuteczny lek na rzucenie palenia znajdą Państwo w naszej aptece internetowej. W przypadku pytań o konkretny preparat, służymy fachową pomocą. Wszystkie dostępne u nas środki na rzucanie palenia są sprzedawane bez recepty, więc bez obaw można je zamówić i wypróbować. Wytrwałość, cierpliwość oraz odpowiedni lek to wszystko czego potrzeba, żeby zawalczyć o swoje zdrowie. Zapraszamy do zakupu preparatów, pomagających rzucić palenie.