FILTR TOWARÓW

Włączone filtry:
Dostępność

APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Tabletki Biotebal Produktów: 5

W niedoborze biotyny dobrze mieć pod ręką tabletki Biotebal. U nas w aptece można je kupić w najniższej cenie

Kiedy zauważymy u siebie pierwsze objawy niedoboru biotyny, trzeba działać. Kilkumiesięczna terapia tabletkami Biotebal z naszej apteki, przyniesie wspaniałe rezultaty. Wystarczy jedna tabletka na dobę, aby całkowicie powstrzymać wypadanie włosów, pobudzić wzrost paznokci i pozbyć się stanów zapalnych skóry twarzy. Tabletki na porost włosów Biotebal to lek witaminowy. Nasza apteka ma w swoim asortymencie tabletki zawierające 5 mg biotyny, czyli dzienną dawkę zalecaną w przypadku niedoboru tej ważnej witaminy.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 60,59 zł Dostępne

  Biotebal MAX to lek z najwyższą dostępną bez recepty dawką - 10 mg biotyny w jednej tabletce. Dawkę 10 mg stosuje się w leczeniu nasilonych objawów niedoboru biotyny.

  60,59 zł
  Dostępne
 • UWAGA
  data ważności
  2024-05-31
  20,22 zł Dostępne

  Preparat zawiera biotynę , która wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan.

  20,22 zł
  Dostępne
 • 62,08 zł Dostępne

  Produkt leczniczy stosowany w niedoborach biotyny. przy wypadaniu włosów, zaburzeń wzrostu paznokci .Ogranicza wypadanie włosów, zmniejsza ich łamliwość oraz reguluje prawidłowy wzrost

  62,08 zł
  Dostępne
 • UWAGA
  data ważności
  2024-05-31
  44,41 zł Dostępne

  Unikalny lek na polskim rynku z najwyższą dostępną dawką biotyny (5mg). Ogranicza wypadanie włosów, zmniejsza ich łamliwość oraz reguluje prawidłowy wzrost 

  44,41 zł
  Dostępne
 • 39,69 zł Dostępne

  Leczenie niedoboru biotyny z takimi objawami jak: wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu włosów i paznokci, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust i uszu, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn.

  39,69 zł
  Dostępne
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Tabletki z dużą dawką biotyny, czyli Biotebal na włosy i paznokcie, działają wspomagająco na proces powstawania keratyny

Keratyna to substancja białkowa budująca włosy, skórę i paznokcie. Należy dbać o to, żeby nie brakowało jej naszemu organizmowi, w przeciwnym razie pojawią się takie problemy, jak wypadanie włosów czy łamliwość paznokci. Przygotowaliśmy dla Państwa serię Biotebal tabletki, które zawierają biotynę, czyli substancję wspierającą produkcję keratyny. Tabletki na włosy Biotebal charakteryzują się kompleksowym działaniem, a więc nie tylko wzmacniają i odżywiają włosy. Pozytywne skutki zażywania tych tabletek widać również na paznokciach, które szybciej rosną i stają się naturalnie twarde, jakby były pokryte lakierem hybrydowym. W naszej aptece cena za tabletki przeciw wypadaniu włosów Biotebal jest niższa, niż u konkurencji. Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc kuracji. Jeśli chcą Państwo zamówić tabletki Biotebal, warto skorzystać z opcji zakupy bez rejestracji. To najszybszy sposób, aby kapsułki do włosów zawierające biotynę, trafiły do Państwa rąk. Preparat Biotebal w formie tabletek oraz inne produkty z tej samej serii (w tym szampon, odżywka i serum do rzęs) znajdują się w dziale Włosy, skóra paznokcie. Polecamy też korzystanie z wyszukiwarki na górze strony naszej apteki, gdzie wystarczy wpisać hasło Biotebal, by dotrzeć do najlepszych produktów zawierających biotynę.