FILTR TOWARÓW

Włączone filtry:
Dostępność

APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Plastry nikotynowe Produktów: 2

Znasz to uczucie, kiedy chęć sięgnięcia po papierosa jest silniejsza, niż wszystko inne? Próbowałeś różnych sposobów na rzucanie palenia, ale żaden z nich się nie sprawdził? Jeśli szukasz metody, która ułatwi Ci zerwanie z nałogiem, jest bardzo prawdopodobne, że skuteczne okażą się plastry nikotynowe, czyli tzw. plastry na rzucenie palenia. Dowiedz się więcej na ich temat! Kuracja wykorzystująca specjalistyczne plastry z nikotyną to łagodna forma odstawienia papierosów, którą warto poznać. W naszej internetowej Aptece Aptisan są dostępne lecznicze plastry antynikotynowe od różnych producentów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Pozbądź się niezdrowego nawyku, jakim jest palenie papierosów! Pomogą Ci w tym plastry nikotynowe z naszej apteki internetowej

Plastry na rzucenie palenia są stosowane w terapii zrywania z uzależnieniem od nikotyny. Działają one w łagodny sposób, dostarczając organizmowi określoną ilość substancji drogą transdermalną. Po naklejeniu plastra przeciw paleniu, przez skórę uwalniana jest nikotyna, którą zaspokaja potrzebę dostarczenia organizmowi nikotyny. Warunkiem skuteczności kuracji jest całkowite odstawienie papierosów. Jeśli chodzi o dawkowanie, wyróżnia się trzy etapy terapii, trwające od dwóch do sześciu tygodni. Podczas każdego etapu należy naklejać na skórę plastry przeciw paleniu, zawierające odpowiednio 21, 14 i 7 mg nikotyny w składzie. Szczegółowe informacje na temat dawek można znaleźć na opakowaniu, pamiętając, że kuracja jest zależna od ilości wypalanych dziennie papierosów. Apteka Aptisan ma w asortymencie m.in. przezroczyste plastry na rzucanie palenia. Są one dyskretne i działają przez całą dobę. To oznacza, że raz naklejony plaster z nikotyną należy nosić przez 24 godziny, a następnie delikatnie odkleić i od razu wyrzucić. Cena za lecznicze plastry na niepalenie nie jest wysoka, a gdyby porównać ją do kwot wydawanych miesięcznie na paczki papierosów, okazuje się, że plastry nikotynowe pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli zamierzasz zerwać ze szkodliwym nałogiem, dowiedz się więcej o kuracji plastrami i zdecyduj, czy ten rodzaj terapii będzie dla Ciebie odpowiedni. Zachęcamy Cię do przejrzenia oferty obejmującej plastry antynikotynowe, jaką nasza apteka internetowa przygotowała dla osób rzucających palenie.

Wypróbuj plastry na rzucanie palenia i skończ z nałogiem, który wyniszcza Twoje zdrowie. Apteka Aptisan przygotowała Dla Ciebie atrakcyjną ofertę

W życiu każdego palacza prędzej lub później pojawia się myśl dotycząca tego, czy warto byłoby zerwać z uzależnieniem od palenia papierosów. Nie wszyscy decydują się na ten poważny krok, jednak wielu nałogowych palaczy podejmuje wyzwanie. Pomóc mają im plastry nikotynowe na rzucenie palenia – produkty lecznicze o zaawansowanej formule. Są one opracowane tak, aby uwalniać przez skórę odpowiednie ilości nikotyny, dostarczając je organizmowi wtedy, gdy ich potrzebuje. Nikotyna wchłaniana jest do krwiobiegu znacznie bezpieczniej, niż odbywa się to podczas palenia, mianowicie bez substancji smolistych. Co więcej, plastry z nikotyną są wygodne w stosowaniu i bardzo dyskretne. Nikt nie zauważy, że nosisz plaster na ramieniu. Każdy za to będzie zaskoczony, kiedy podczas przerwy w pracy zamiast wyjść na papierosa, Ty spędzisz czas na rozmowie ze znajomymi. Nasza apteka internetowa sprzedaje plastry antynikotynowe, których cena jest przystępna. Ich zakup jest więc znacznie bardziej opłacalny, niż regularne wydawanie pieniędzy na kolejne paczki papierosów.

Odpowiednio używane plastry z nikotyną łagodzą objawy związane z zaprzestaniem palenia. Trzeba przy tym pamiętać, żeby należycie dawkować substancję – dokładny schemat można znaleźć na opakowaniu. W skrócie, dla osób wypalających ponad 10 papierosów dziennie może on wyglądać następująco: przez 1,5 miesiąca zaleca się naklejać plastry antynikotynowe pierwszego stopnia (21 mg nikotyny, uwalnianych przez 24 godziny). Przez kolejne 2 tygodnie należy ograniczyć dawkę o połowę, stosując plastry na niepalenie 14 mg/ 24 h. Ostatni etap również trwa 14 dni, ale wiąże się z dodatkowym zmniejszeniem dawki substancji czynnej – do 7 mg. Taka kuracja przynosi efekty wyłącznie wówczas, gdy pacjent całkowicie zrezygnuje z palenia. Organizm będzie otrzymywał potrzebną mu ilość nikotyny, dlatego jedyne co może skłaniać do sięgnięcia po papierosy, jest nawyk. Zwalczenie niezdrowego przyzwyczajenia w dużej mierze zależy od silnej woli, której podczas rzucania palenia nie może zabraknąć. Apteka Aptisan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom palaczy, pragnących raz na zawsze zerwać z nałogiem. Oferowane przez nas plastry nikotynowe na rzucanie palenia to wyselekcjonowane i rekomendowane produkty lecznicze znanych producentów. Cena za plastry z nikotyną jest u nas na tyle atrakcyjna, aby zachęcić palaczy do zakupu. Warto dodać, że inwestycja w plastry antynikotynowe na niepalenie w wielu przypadkach stanowi pierwszy krok na drodze do wolności od nałogu. Koniecznie sprawdź, jakie plastry na rzucenie palenia znalazły się w naszym asortymencie. Zapraszamy do składania zamówień, które dostarczamy prosto pod wskazany adres!