FILTR TOWARÓW

Włączone filtry:

APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Aromaterapia Produktów: 27

Olejki eteryczne, maści i żele o przyjemnym, zapachu do stosowania przy masażach kosmetycznych - relaksujących czy leczniczych zmniejszających dolegliwości bólowe, także płyny do nacierań i inhalacji znajdują się w bogatej ofercie Aptisanu w szerokim wyborze i przystępnej cenie.

Podkategorie

  • Maści

    W Aptisanie dostępne są aromatyczne maści stosowane do masaży w chorobach alergicznych ,dające ukojenie, łagodzące świąd ,kaszel czy stany podrażnień skórnych. Ponadto żele do nacierania ciała dzieci i niemowląt od 1 dnia życia w stanach lekkiego przeziębienia oraz  stosowane do masażu pomagającego w odprężeniu się  dziecka i spokojnym śnie.

  • Olejki i płyny

      W aptece posiadamy bogaty wybór olejków eterycznych do inhalacji przy przeziębieniach i kaszlu. jak np. sosnowy, pichtowy, eukaliptusowy, które mają  właściwości antybakteryjne , antyseptyczne i wykrztuśne. W tej kategorii mieszczą się także wieloskładnikowe, ziołowe produkty lecznicze tradycyjnie stosowane w stanach napięć nerwowych  czy spirytusowe mikstury o wszechstronnym działaniu i 100 letniej tradycji idealne do masażu przy bólach reumatycznych i gościowych , płyny do nacierań łagodzące objawy alergii skórnej i pokarmowej czy w celu poprawy złego samopoczucia  oraz krople stosowane doustnie przy niestrawności. Do pielęgnacji wrażliwej skóry noworodków nadaje się m.in. olejek ze słodkich migdałów , stosowany także do wcierania w skórę twarzy dla poprawy jej jędrności

  • Plastry

per page
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów