APTEKA INTERNETOWA

Facebook

DESNORAN * Spray do nosa * Przeciw Chrapaniu *  30 ml Zobacz większe

DESNORAN
Spray do nosa
Przeciw Chrapaniu
30 ml

9078237

Lek usuwa przyczynę chrapania, łatwy do stosowania, nawilża i zmiękcza błonę śluzową oraz
poprawia napięcie tkanek gardła.

Więcej szczegółów

25,87 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Leczenie chrapania staje się w społeczeństwie coraz częściej poruszanym zagadnieniem. Nic dziwnego bowiem chrapanie to tylko z pozoru rzeczy niewinna dolegliwość. Tymczasem skutkuje ona często: bólami głowy, brakiem koncentracji, a nawet podwyższonym ciśnieniem, a z biegiem lat może się rozwinąć w coś o wiele poważniejszego – bezdech senny

1. Bardzo ważna jest więc pełna świadomość czym jest chrapanie i jak wpływa ono na nasze życie i zdrowie oraz jakie istnieją sposoby na chrapanie, na tle których wyróżnia się Desnoran.

Poczynając od domowej metody na chrapanie takiej jak gwizdanie i przewracanie na pozycję boczną z pozycji na wznak, przez metody mechaniczne typu opaski uciskowe i urządzenia rażące prądem po te najbardziej inwazyjne – chirurgiczne, takie jak wycięcie migdałków.

Desnoran usuwa przyczynę chrapania. Dzięki swojemu składowi:
nawilża i zmiękcza błonę śluzową oraz
poprawia napięcie tkanek gardła.
Takie działanie wyrobu medycznego Desnoran ułatwia przepływ powietrza przez drogi oddechowe niwelując wibracje i usuwając odgłos chrapania.

Optymalne działanie Desnoranu możliwe jest dzięki unikalnej konstrukcji aplikatora:
systemowi „upside-down”, który umożliwia aplikację środka w każdej pozycji ciała oraz
systemowi „jet-stream”, który zapewnia dozowanie środka pod wysokim ciśnieniem i dotarcie substancji w miejsce docelowe.

Sposób użycia 

Desnoran ma formę łatwego do zastosowania sprayu do nosa. Dla osiągnięcia pożądanego efektu należy stosować go regularnie, co wieczór przed pójściem spać.

Użycie Desnoranu powinno być ostatnią czynnością wykonaną przed snem.

Po zaaplikowaniu preparatu nie należy już jeść, pić ani czyścić zębów ponieważ może to spowodować obniżenie skuteczności działania preparatu.
Desnoran działa już po pierwszym zastosowaniu, lecz w nielicznych przypadkach zamierzony efekt osiągany jest później, nawet dopiero po 14 dniach używania preparatu.

Desnoran dzięki aplikatorowi typu „upside-down” umożliwia aplikację środka w pozycji leżącej, a specjalna strumieniowa końcówka „jet-stream” zapewnia skuteczne dotarcie preparatu w miejsce postawania problemu chrapania.


Czas działania
Desnoran zapewni Tobie i Twoim bliskim noc spokojnego snu, utrzymując swoje działanie aż do 7-8 godzin od chwili jego zastosowania. W przypadku krótszego działania zaleca się zwiększenie dawki.

Desnoran starcza na ok. 30 dni codziennego stosowania. Produkt należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.