APTEKA INTERNETOWA

Facebook

 Dermedic Sunbrella -  Krem  SPF 50 * 50g Zobacz większe

Dermedic Sunbrella - Krem SPF 50
50g

7047967

Wodoodporny krem do ciała z filtrem SPF 50 dla skóry z problemami naczynkowymi

Więcej szczegółów

36,53 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

DERMEDIC SUNBRELLA - zaawansowana ochrona przeciwsłoneczna skóry.
FILTRY W SUNBRELLI:
Ronacare AP - jest substancją gwarantującą zaawansowaną ochronę przeciwsłoneczną. Działa jako "Advanced Protection System" zabezpiecza przed oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. Wykazuje znakomite właściwości przeciwutleniające.
Titanium Dioxide (dwutlenek tytanu) – filtr fizyczny, nie powodujące bielenia skóry, nie przenika w jej głąb.
Tinosorb S - nowoczesny filtr chroni przed promieniowaniem UVA, UVB, wysoce fotostabilny.
Tinosorb M - posiada niespotykaną właściwość, a mianowicie łączy on w sobie cechy filtrów chemicznych i mineralnych, a to dzięki temu, że ma on postać zmikronizowanego filtru chemicznego. Chroni przed promieniowaniem słonecznym działając w podwójny sposób. Z jednej strony dzięki zmikronizowanej strukturze podobnie jak filtry mineralne rozprasza i odbija promienie słoneczne, z drugiej tak jak wszystkie filtry chemiczne pochłaniania energię światła słonecznego.

Składniki aktywne: Kompleks filtrów UVA i UVB, Advanced Protection System, Ekstrakt z arniki górskiej i oczaru wirginijskiego, Gliceryna, Alantoina.
Krem ochronny SPF 50+ przeznaczony jest do przeciwsłonecznej ochrony skóry z problemami naczynkowymi. Zawiera kompleks filtrów, które zapewniają skuteczną i długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Właściwości ochronne kremu oparte zostały na systemie APS – podwójnym mechanizmie działania, polegającym na rozproszeniu i odbiciu promieni słonecznych oraz pochłonięciu energii światła słonecznego. Krem ma w swoim składzie kompozycję roślinną, która zawiera skutecznie działające ekstrakty roślinne z arniki górskiej i oczaru, posiadające właściwości uszczelniające naczynia krwionośne. Oczar wirginijski zmniejsza także kruchość naczyń kapilarnych. Arnika działa przeciwzakrzepowo i przeciwrumieniowo.
Zalecany do: skóry z problemami naczynkowymi jako ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB w trakcie ekspozycji na słońce.
Można stosować u dzieci powyżej 3-go roku życia.
Preparat nie zawiera substancji zapachowych i barwników.