APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Protefix XXL* Krem mocujący * 94g Zobacz większe

Protefix XXL
Krem mocujący
94g

9080515

Produkt przeznaczony do mocowania protez zębowych pełnych i częściowych , - działa natychmiastowo nawet na wilgotnej protezie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

 Krem mocujacy Protefix jest bardzo skuteczny w przypadku większości problemów z mocowaniem protezy. Odznacza się dużą siłą mocowania przez cały dzień, zarówno w warunkach utrudnionej przyczepności jak i przy intensywnej produkcji śliny.

Działa na mokro. Kompozycja 2 polimerów pozwala na wiązanie wody i natychmiastowe działanie bez osuszania protezy.Ma neutralny smak i łatwo daje się usuwać z protezy.- nie wymaga osuszania protezy po jej myciu (krem nanosi się bezpośrednio na umytą protezę),- duża siła mocowania przez cały dzień,- skuteczność i bezpieczeństwo,- skuteczność działania i jakość produktu potwierdzona w badaniach niezależnych Instytutów Konsumenckich w Niemczech

Opakowanie: 80ml - 94g (dwie tubki po 47g)

.Sposób użycia:Protefix krem mocujący nałożyć w odstępach na czystą i wilgotną protezę.

Krem nakładać oszczędnie, gdyż przy nadmiernej ilości maleje skuteczność działania kremu a ponadto zbyt grubą warstwę kremu jest trudniej usuwać z protezy i podniebienia. Protezę założyć i przycisnąć przez kilka sekund do podniebienia i dziąseł. Nie jeść przez następne 5 minut.

Skład:Mieszanina soli Na i Ca kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego, karboksymetyloceluloza, parafina, wazelina, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubina, metylparaben.

Silniejsze działanie - przedłużone mocowanie, szybki efekt - działa natychmiastowo nawet nawilgotnej protezie, , ochrania przed uciskiem protezy, długotrwały komfort noszenia  protezy całkowitej i częściowej.