APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Protefix - krem mocujący z aloesem * 40 ml Zobacz większe

Protefix - krem mocujący z aloesem
40 ml

9044936

Specjalistyczny produkt o długotrwałym działaniu, doskonale mocuje protezę zębową, zapobiega tworzeniu się stanów zapalnych w jamie ustnej.

Więcej szczegółów

15,97 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Protefix krem mocujący z aloesem to specjalistyczny produkt o długotrwałym działaniu, który doskonale mocuje protezę zębową, zapobiega dostawaniu się resztek pokarmu pod protezę oraz zapobiega tworzeniu się stanów zapalnych w jamie ustnej.
Skład:
Mieszanina soli sodowych i wapniowych kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego, zawiera karboksymetylocelulozę, parafinę, wazelinę, wyciąg z Aloe Vera Barbadensis, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubinę i metylparabendwutlenek krzemu.

Działanie:
Protefix krem mocujący z aloesem to produkt, który gruntownie mocuje protezę zębową dając komfort użytkowania i zapobiegając przed jej przemieszczaniem się i dostawaniem resztek pokarmów pod jej spód

. Ponadto specjalistyczna formuła kremu, wzbogacona o dobroczynny aloes przyspiesza gojenie się otarć i stanów zapalnych nie dopuszczając do tworzenia się nowych infekcji.

Krem trzyma na mokro i działa także na wilgotnej protezie

Zastosowanie:
Protefix krem mocujący z aloesem, doskonale mocuje protezę oraz wspomaga procesy gojenia się drobnych uszkodzeń w jamie ustej oraz działa ochronnie na błonę śluzową.

Sposób użycia:
Protezę z kremem założyć i przycisnąć, a następnie lekko przygryźć. Krem działa natychmiast po zastosowaniu.