APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Nicorette spray 1 mg  *  1 szt. a 150 dawek Zobacz większe

Nicorette spray 1 mg
1 szt. a 150 dawek

3421231

Nowy antynikotynowy spray do stosowania w jamie ustnej, działa błyskawicznie, gasi chęć zapalenia już po 60 sekundach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

NICORETTE Spray do stosowania w jamie ustnej 150 dawekNICORETTE® Spray zawiera 150 dawek.1  dawka zastępuje 1 papierosa, czyli pełne opakowanie zastępuje 150 papierosów!

Wskazania

Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób dorosłych poprzez łagodzenie objawów odstawiennych, w tym głodu nikotynowego, podczas próby rzucania palenia. Końcowym celem stosowania jest trwałe zaprzestanie używania wyrobów tytoniowych. W miarę możliwości stosować w połączeniu z programem wsparcia behawioralnego.

Działanie

NICORETTE® Spray jest to lek pomagający rzucić palenie papierosów osobom, które chcą zerwać z nałogiem.

NICORETTE® Spray łagodzi objawy odstawienne występujące po zaprzestaniu palenia, w tym głód nikotynowy. Gdy nagle zaprzestanie się dostarczać do organizmu nikotyny z tytoniu, rozwijają się różne rodzaje nieprzyjemnych odczuć zwanych objawami odstawiennymi. Dzięki stosowaniu leku NICORETTE® Spray można zapobiec wystąpieniu tych nieprzyjemnych odczuć lub zmniejszyć ich nasilenie oraz zmniejszyć pragnienie zapalenia papierosa. Jest tak dlatego, że kontynuuje się dostarczanie niewielkiej ilości nikotyny do organizmu przez krótki czas.

Lek NICORETTE® Spray nie zawiera substancji smolistych, tlenku węgla i innych toksyn występujących w dymie tytoniowym

Ważne

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na nikotynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą.

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 18 lat.

Nie stosować u osób, które nigdy nie paliły.

Sposób użycia

W momencie pojawienia się głodu nikotynowego, użyj 1 lub 2 dawki NICORETTE® Spray.

Za pierwszym razem zastosuj 1 dawkę, a następnie, jeśli głód nikotynowy nie ustąpi w ciągu kilku minut, drugą dawkę. Jeśli konieczne są dwie dawki, następnym razem można stosować od razu 2 kolejne dawki.

Skierować wylot pompki w stronę otwartej jamy ustnej, trzymając możliwie najbliżej ust.

Nacisnąć mocno górną część dozownika i rozpylić jedną dawkę do jamy ustnej, starają się ominąć wargi.
Aby aerozol nie dostał się do gardła, podczas rozpylania nie należy wdychać powietrza.

Aby uzyskać optymalne wyniki leczenia, przez kilka sekund po rozpyleniu nie należy przełykać.

Tydzień 1-6  1 lub 2 dawki w momencie pojawienia się chęci zapalenia papierosa. Większość palących potrzebuje powtarzać dawkowanie co 30 min-1 godz.

Tydzień 7-9  Należy zmniejszać ilość dawek, aby w 9 tyg. stosować połowę dawek z I etapu

 Tydzień 10-12  Należy zmniejszać ilość dawek, aby w 12 tyg. stosować nie więcej niż 4 dawki. Przy 2-4 dawkach należy zaprzestać stosowania aerozolu.

Maksymalna ilość to 2 dawki jednocześnie lub 4 dawki w ciągu godziny. Maksymalna dawka dobowa to 64 dawki w ciągu 16 godzin.

Podczas stosowania NICORETTE® Spray należy całkowicie zaprzestać palenia.

 

Skład

Jedna dawka dostarcza 1 mg nikotyny w 0,07 ml roztworu. 1 ml roztworu zawiera 13,6 mg nikotyny.

Odświeżający miętowy smak

 

Nasza apteka internetowa Aptisan stale rozbudowuje swoją ofertę dla palaczy, którzy zamierzają rozpocząć terapię rzucania palenia. Wybierając Nicorette Spray udowodnisz sobie, że w krótkim czasie można wygrać z uzależnieniemod papierosów i innych wyrobów tytoniowych, nie odczuwając przy tym skutków ubocznych. Oferujemy preparat Nicorette w sprayu, który zastąpi aż 150 papierosów. Cena za spray jest niska, a jego skuteczność potwierdzona rekomendacjami byłych palaczy. Nicorette w sprayu jest sposobem na to, jak poradzić sobie z nałogiem i rzucić palenie. Zapraszamy do przeglądu naszego asortymentu, dostępnego w dziale poświęconym palaczom.

Nigdy nie jest za późno, żeby rzucić palenie. Przed Tobą Nicorette w sprayu: innowacyjny preparat, wspomagający walkę z uzależnieniem od nikotyny!

Kiedy podejmujemy decyzję o rzucaniu palenia, zazwyczaj najtrudniej jest zacząć. Jeśli od początku nie będziemy stosować skutecznego leku dającego pewne efekty, szanse na sukces będą małe. Co innego, gdy znajdziemy dobry środek antynikotynowy , np. Nicorette Spray. Jest to preparat, który skutecznie zastępuje papierosy. Jedno opakowanie zawiera aż 150 dawek (każda z nich dostarcza organizmowi 1 mg nikotyny). Substancja wchłania się przez błonę śluzową w ciągu niecałej minuty. To oznacza, że po ok. 60 sekundach palacz traci chęć, by zapalić. Nikotyna zawarta w preparacie Nicorette Spray w pełni zaspokaja głód, z jakim zmagają się osoby uzależnione od wyrobów tytoniowych różnego rodzaju. Lek Nicorette w sprayu został zamknięty w poręcznym opakowaniu, które mieści się w kieszeni. Można go wygodnie nosić przy sobie i aplikować, kiedy tylko najdzie nas ochota wyciągnięcia papierosa. Internetowa apteka Aptisan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom palaczy zrywających z nałogiem, którzy są nastawieni na szybkie i długotrwałe efekty . W związku z tym, w naszym asortymencie nie brakuje preparatów leczniczych z nikotyną w składzie. Jednym z nich jest Nicorette Spray. Jego przystępna cena łączy się z wysoką jakością. Co więcej, osoba decydująca się na kurację tym preparatem sama dawkuje lek. Producent Nicorette zaleca zaczynać od jednej aplikacji, a dopiero gdy głód nikotynowy nie ustąpi, stosować drugą dawkę. Cieszymy się, że sprawdzasz, jakie środki dla palaczy mamy aktualnie w ofercie. To pierwszy krok w kierunku uwolnienia się od nałogu . Zapoznaj się z lekami w sprayu, jak Nicorette Spray, a także sprawdź dostępne u nas tabletki, gumy i plastry wspomagające rzucanie palenia. Wybór jest duży, więc na spokojnie przejrzyj, co przygotowała nasza apteka i zamów Nicorette w takiej postaci, która Ci najbardziej odpowiada.

Apteka internetowa to najlepsze miejsce, aby kupić lek pomagający rzucić palenie. Zobacz, jak działa i ile kosztuje Nicorette Spray. Zapraszamy!

Chcąc bezpowrotnie rzucić palenie, przede wszystkim należy powziąć stanowczą decyzję. W dużej mierze od psychiki palacza zależy bowiem, czy uda mu się zerwać z wyniszczającym zdrowie nałogiem. Nie zaszkodzi wspomóc się środkami farmakologicznymi z apteki – takimi, których skład został skomponowany w celu łagodzenia objawów, związanych z odstawieniem nikotyny. Nicorette w sprayu jest sprawdzonym preparatem, ułatwiającym ograniczenie ilości wypalanych papierosów. Spray stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, pozwala przeprowadzić terapię, prowadzącą do kompletnego uwolnienia się od uzależnienia. Wiele osób zastanawia się, ile kosztują środki tego rodzaju. Odpowiadamy: w porównaniu do kwot, regularnie wydawanych na paczki papierosów, niewiele. Cena Nicorette Spray z naszej apteki internetowej to ok. 30 zł, przy czym jedno opakowanie sprayu zamkniętego w nowoczesnym aplikatorze wystarcza na podanie 150 dawek. Bardzo ważną informacją jest, że jedna dawka odpowiada jednemu papierosowi. Łatwo więc obliczyć, że zakup Nicorette w sprayu jest opłacalny, a jego cena atrakcyjna. Co kryje się w składzie? Jako preparat do nikotynowej terapii zastępczej, Nicorette Spray zawiera nikotynę (ok. 1 mg na dawkę). Aplikując tę substancję do jamy ustnej, pozwalamy wchłonąć się jej przez błonę śluzową. Ten sposób podania jest znacznie bezpieczniejszy, niż podczas wypalania papierosa. Nicorette w sprayu gasi więc głód nikotynowy poprzez dostarczanie nikotyny organizmowi. Systematyczne zmniejszanie dawek pozwala kontrolować przebieg terapii, aż do całkowitego zaprzestania odczuwania potrzeby zapalenia papierosa. Jako apteka internetowa dostarczamy naszym Pacjentom wyłącznie sprawdzone środki, pochodzące od znanych producentów. Nicorette Spray do stosowania w jamie ustnej nie zawiera substancji smolistych ani innych toksyn. To lek, którego stosowanie ma umożliwić nałogowemu palaczowi zerwanie z uzależnieniem. Co ważne, spray skutecznie łagodzi negatywne skutki, idące w parze z rzucaniem palenia: bóle głowy, rozdrażnienie czy napady głodu. Dodatkowym plusem jest miętowy smak, który przyjemnie odświeża oddech. Pamiętaj, że w naszej aptece podana z Nicorette Spray cena zawsze pozostaje przystępna – tak, aby każdy miał szansę sięgnąć po dobry środek na rzucenie palenia. Jeśli zainteresował Cię Nicorette w sprayu, nic nie stoi na przeszkodzie, by go wypróbować. W przygotowanej przez nas kategorii dedykowanej palaczom, znajdziesz również tabletki, gumy i plastry nikotynowe. Znajdź preparat, który pozwoli Ci wyleczyć uzależnienie od nikotyny i zawalcz o własne zdrowie!