APTEKA INTERNETOWA

Facebook

APTEO CARE * opaska dziana podtrzymująca * 4 m x 15 cm * 1 sztuka Zobacz większe

APTEO CARE
opaska dziana podtrzymująca
4 m x 15 cm
1 sztuka

9077499

Opaska dziana podtrzymująca, służy do mocowania opatrunku

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

  • OPASKA DZIANA podtrzymująca skutecznie utrzymuje i stabilizuje opatrunki, szyny oraz łuski ortopedyczne. Jest wyrobem nieelastycznym o znacznej przepuszczalności i lekkości materiału.

Skład:
wiskoza

Działanie:
Wyrób ma postać bandaża nieelastycznego, wiskozowego, który skutecznie zabezpiecza i podtrzymuje opatrunki. Doskonale sprawdza się również do stabilizacji szyn i łusek ortopedycznych. Wyróżnia się niestrzępiącymi brzegami, które zwiększają komfort noszenia opaski. Przepuszcza powietrze i umożliwia ranie oddychanie. Charakteryzuje się delikatnością i lekkością materiału, z którego go wykonano. Nie wywołuje podrażnień na skórze. Przeznaczony do jednorazowego użytku. Opaska dostępna w rozmiarze 4m x 10cm.

Przeciwwskazania:
- bezpośrednie stosowanie na ranę

Wskazania:
Opaska dziana przeznaczona jest do stosowania w celu zabezpieczania i podtrzymywania szyn, łusek ortopedycznych oraz opatrunków.

Sposób użycia:
Stosować zewnętrznie. Na wcześniej założony opatrunek, szynę albo łuskę ortopedyczną należy założyć opaskę dzianą. Po użyciu wyrób należy go wyrzucić (opaska przeznaczona jest do jednorazowego użytku)