APTEKA INTERNETOWA

Facebook

DERMENA COLOR CARE *Szampon d/wł. zniszczonych Zobacz większe

DERMENA COLOR CARE
Szampon d/wł. zniszczonych

7066367

Szampon dermena® COLOR CARE do włosów zniszczonych farbowaniem, nadmiernie wypadających

Więcej szczegółów

27,64 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Opis produktu

Szampon dermena color care stosowany regularnie hamuje nadmierne wypadanie włosów, stymuluje proces wzrostu włosów; sprawia, że włosy odzyskują miękkość.Zmniejsza skłonność do rozdwajania się końcówek, wyraźnie zmniejsza łamliwość włosów.

Molekuła Regen7 - fizjologiczna substancja czynna pochodzenia witaminowego (pochodna witaminy PP), poprawia mikrokrążenie skóry głowy i wzmacnia mieszek włosowy. Wpływa na jego odżywienie, hamując nadmierne wypadanie włosów. Wydłuża cykl życia włosa w fazie anagenu i stymuluje proces odrastania włosów.

Pochodne naturalnych polisacharydów - składnik pozyskiwany z nasion rośliny Cyamopsis tetragonolaba – guar. Odżywia oraz chroni włosy przed wysuszeniem i szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Sprawia, że włosy odzyskują miękkość i blask. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów, zmniejsza ich elektryzowanie się i puszenie.

Zastosowanie

Szampon do włosów zniszczonych farbowaniem.

Sposób użycia

Najlepsze efekty osiąga się, stosując szampon dermena color care w standardowym, codziennym (lub co drugi dzień) zabiegu mycia włosów. Szampon należy nanieść na mokre włosy i starannie masować do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać. Szampon może być stosowany w sposób ciągły.