APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Ziaja - Sopot Sun * Mleczko utrwalające opaleniznę * 200 ml Zobacz większe

Ziaja - Sopot Sun
Mleczko utrwalające opaleniznę
200 ml

7028583

Preparat pięknie podtrzymuje opaleniznę, odpowiednio nawilża oraz odżywia skórę. Zawiera aktywny kompleks brązujący z ekstraktem z orzecha włoskiego.

Więcej szczegółów

8,59 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Ziaja Sopot Sun mleczko utrwalające opaleniznę, polecane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry po opalaniu. Pięknie podtrzymuje opaleniznę, odpowiednio nawilża oraz odżywia skórę. Zawiera aktywny kompleks brązujący z ekstraktem z orzecha włoskiego.

Składniki aktywne:
Witamina E, Prowitamina B5 (D-panthenol), Masło shea, Aktywny kompleks brązujący

Działanie:
Ziaja Sopot Sun mleczko utrwalające opaleniznę z Aktywnym Kompleksem Brązującym. Specjalne połączenie ekstraktu z orzecha włoskiego, bogatego w karotenoidy i naturalny barwnik juglon z DHA, zapewnia skórze równomierny efekt naturalnej i trwałej opalenizny.

Mleczko pogłębia odcień opalenizny, dogłębnie nawilża skórę i aktywnie ją odżywia dzięki zawartości Masła Shea. Regularne stosowanie kosmetyku, zapobiega tworzeniu się podrażnień oraz skutecznie łagodzi efekty negatywnego wpływu środowiska na skórę – pozostawiając ją doskonale gładką i bardziej elastyczną. Mleczko polecane jest do każdego rodzaju skóry po opalaniu, również po opalaniu w solarium.

Zastosowanie:
Ziaja Sopot Sun mleczko utrwalające opaleniznę, wyraźnie przedłuża trwałość opalenizny pogłębiając jej odcień. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz aktywnie odżywia skórę. Wpływa kojąco na podrażnienia i zapobiega ich ponownemu powstawaniu.

Sposób użycia:
Niewielką ilość mleczka rozprowadzić równomiernie na skórze. Po każdej aplikacji dokładnie umyć ręce. Do chwili wchłonięcia preparatu unikać kontaktu z ubraniem. Stosować po opalaniu. Do ochrony skóry w trakcie opalania stosować emulsji o odpowiednim faktorze z serii Sopot Sun.