APTEKA INTERNETOWA

Facebook

D-Vitum Forte 1000 * 36 kaps Zobacz większe

D-Vitum Forte 1000
36 kaps

4057751

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który jest polecany w profilaktyce krzywicy oraz w niedoborach witaminy D

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

D-Vitum to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który jest polecany w profilaktyce krzywicy oraz w niedoborach witaminy D.

Witamina ta jest niezbędna do utrzymania zdrowych kości, zębów, a także do prawidłowego funkcjonowania układu mięśniowego i immunologicznego.

Produkt jest przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe. Może być przyjmowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Wskazania: preparat D-Vitum sprzyja zachowaniu kości w dobrej kondycji, a także ułatwia właściwe wchłanianie wapnia i fosforu oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Preparat reguluje prawidłową ilość wapnia w osoczu krwi, co jest niezbędne dla właściwego inicjowania sygnałów nerwowych i skurczu mięśni.
Dawkowanie: zalecana dzienna dawka to 1 kapsułka po posiłku.

Skład: (1 kapsułka) zawiera: 50mcg witaminy D3 oraz olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), żelatynę wieprzową (składnik otoczki), polisorbat 20 (emulgator).