APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Prostactiv Extra * 60 kapsułek Zobacz większe

Prostactiv Extra
60 kapsułek

3600841

Suplement diety ProstActiv Extra przeznaczony dla mężczyzn powyżej 40. roku życia do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety w wyciąg z owoców boczni piłkowatej. Preparat dla osób dorosłych.

Więcej szczegółów

32,53 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Składniki ProstActiv Extra:

Wyciąg z owoców boczni piłkowanej (Sabalis serrulatae), substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna i maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kapsułka (żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu). Informacje o alergenach: może zawierać pochodne zbóż, które zawierają gluten oraz soi i mleka.

Zawartość składników w jednej kapsułce (zalecana dzienna porcja): wyciąg z owoców boczni piłkowanej (Sabalis serrulatae) – 320mg.

Działanie ProstActiv Extra:

Głównym składnikiem suplementu diety ProstActiv Extra jest wyciąg z owoców boczni piłkowanej. Roślina ta znana jest także jako palma sabałowa. Wykazuje ona wyjątkowe właściwości, dzięki którym często stosowana jest w preparatach dla mężczyzn. Owoce boczni piłkowanej wspomagają prawidłową czynność układu moczowego. Ponadto preparat jest pomocny w przypadku objawów towarzyszących powiększonej prostacie. Palma sabałowa łagodzi takie dolegliwości jak częste parcie na pęcherz, częste oddawanie moczu w nocy oraz słaby strumień moczu. Preparat stosowany regularnie pomaga zmniejszać ilość moczu zalegającego w pęcherzu. Informacje dodatkowe:
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut, czyli zamiennik zróżnicowanej diety. Zachowanie zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia ma duże znaczenie. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu diety.

Sposób użycia kapsułek ProstActiv Extra:

Zalecana dzienna porcja: jedna kapsułka. Należy stosować po posiłku, popijać wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.