APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Biotebal Max 50 mg * 60 tabletek Zobacz większe

Biotebal Max -10 mg
60 tabletek

3680944

Biotebal MAX to lek z najwyższą dostępną bez recepty dawką - 10 mg biotyny w jednej tabletce. Dawkę 10 mg stosuje się w leczeniu nasilonych objawów niedoboru biotyny.

Więcej szczegółów

60,59 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

BIOTEBAL MAX 10 mg 60 tabletek
DZIAŁANIE
Leczenie niedoboru biotyny z takimi objawami jak: wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu włosów i paznokci, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust i uszu, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn.
SPOSÓB UŻYCIA
Dorośli:
5 mg do 10 mg na dobę.
Zwykle zalecana dawka wynosi 5 mg (dostępna na rynku) na dobę lub w przypadkach nasilonych objawów 10 mg na dobę.
Czas leczenia zależy od stanu pacjenta i przebiegu choroby. Obserwuje się ustępowanie objawów po około 4 tygodniach stosowania.Dzieci i młodzież:
U dzieci i młodzieży lek można stosować wyłącznie po zaleceniu przez lekarza. Lekarz ustali optymalne dawkowanie i czas stosowania.Sposób podawania
Podanie doustne.
Tabletkę należy popić wystarczającą ilością wody (np. ½ szklanki).
WAŻNE
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
SKŁAD
Każda tabletka zawiera 10 mg biotyny. Substancja pomocnicza o znanym działaniu: laktoza jednowodna. Każda tabletka zawiera 107,8 mg laktozy jednowodnej. W


Biotebal MAX teraz w dużym, ekonomicznym opakowaniu 60 tabletek – to jak 2 tygodnie kuracji gratis!*
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.