APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Rutinoscorbin Witamina C Forte 500 mg * 30 tabletek Zobacz większe

Rutinoscorbin Witamina C Forte 500 mg
30 tabletek

3305751

Rutinoscorbin Witamina C Forte to innowacyjny lek o wysokiej wchłanialności, zawierający 500 mg kwasu askorbowego w jednej kapsułce o przedłużonym uwalnianiu. Zalecany do stosowania zwłaszcza w trakcie przeziębienia lub grypy.

Więcej szczegółów

17,45 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Jak działa Rutinoscorbin Witamina C Forte?
Rutinoscorbin Witamina C Forte uwalnia kwas askorbowy stopniowo, dzięki czemu wspiera organizm w walce z infekcją nawet przez 12 godzin po zastosowaniu.         
pomaga wzmacniać odporność organizmu
łagodzi dolegliwości związane z przeziębieniem
skraca czas trwania infekcji

Dlaczego Rutinoscorbin Witamina C Forte?
Działa przez 12h

Dzięki unikalnej formule Witamina C od Rutinoscorbin uwalnia się stopniowo, przez 12 godzin.* *Stężenie w osoczu utrzymuje się od 12-16h (chpl)

Lek nie suplement

Witamina C od Rutinoscorbinu to lek, a nie suplement diety. Lek jest substancją posiadającą właściwości zapobiegania lub leczenia chorób, a suplement diety to środek spożywczy, uzupełniający dietę.

Optymalna dawka

Jedna kapsułka Rutinoscorbin Witamina C Forte zawiera aż 500 mg kwasu askorbinowego

Innowacyjna kapsułka

Innowacyjna kapsułka, w której zamknięta jest Witamina C od Rutinoscorbin, została opracowana w oparciu o technologię, która pozwala specjalnie przygotowanym granulkom na przedłużone uwalnianie się w przewodzie pokarmowym.

Wchłanialność 98,6%

W czasie infekcji zapotrzebowanie organizmu na witaminę C wzrasta. Dzięki wysokiej wchłanialności substancji aktywnej Rutinoscorbin Witamina C Forte, cała dawka stymuluje organizm do walki z chorobą.