APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Nitoclin - Szampon leczniczy * 100 ml. Zobacz większe

Nitoclin - Szampon leczniczy
100 ml.

9086625

Szampon przeciwwszawiczy , skutecznie usuwa zarówno wszy, jak i gnidy. przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych.

Więcej szczegółów

15,95 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Właściwości:

Preparat Nitoclin likwiduje wszy i gnidy. Szampon powleka powierzchnię włosa, doprowadzając do skutecznej eliminacji wszy i ich gnid pozbawiając je dopływu powietrza oraz powodując ich odwodnienie.

Preparat nie zawiera szkodliwych insekcydów a jego sposób działania opiera się wyłącznie na mechanicznym zablokowaniu możliwości oddychania przez wszy i gnidy.

Mechanizm ten wyklucza możliwość wytworzenia się oporności tych pasożytów na szampon.

Szampon jest przyjemny w użyciu, likwiduje wszy i gnidy a jednocześnie myje włosy.  Nitoclin przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych.

Sposób użycia:

Szampon Nitoclin należy rozprowadzić na delikatnie zwilżonych wodą włosach. Dokładnie pokryć całą powierzchnię włosów zwracając szczególną uwagę na okolice za uszami i powyżej karku , wmasować we włosy, a następnie pozostawić na 20 minut. Po upływie wskazanego czasu włosy dokładnie spłukać

Skład:

Dimetikon, gliceryna, DMDM hydantoina, chlorek sodu, kokamidopropylobetaina, dietanoloamid, sól sodowa amfooctanu kwasu tłuszczowego oleju kokosowego, butylokarbaminian jodopropynylu, kopolimer styrenowo-akrylowy, poliglukozyd kwasów oleju kokosowego, kwas cytrynowy, kompozycja zapachowa, woda oczyszczona.