APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Herbapol * Krople żołądkowe z papaweryną * 35 g Zobacz większe

Herbapol
Krople żołądkowe z papaweryną
35 g

6871201

Krople działające rozkurczowo i przeciwbólowo, a także przeciwwzdęciowo i przeciwbakteryjnie do stosowania w zaburzeniach trawiennych

Więcej szczegółów

6,05 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Wsparcie w problemach żołądkowych

Krople żołądkowe z papaweryną to preparat stosowany w leczeniu dolegliwości związanych z przewodem pokarmowym, takich jak niestrawność, wzdęcia, zaburzenia trawienia, brak apetytu.

Pomocniczo w stanach skurczowych w obrębie żołądka i dwunastnicy.

Wskazania

Niestrawność i brak łaknienia. Pomocniczo w stanach skurczowych w obrębie żołądka i dwunastnicy.


Działanie

Działają rozkurczowo i przeciwbólowo, a także przeciwwzdęciowo i przeciwbakteryjnie.Skład

Nalewka gorzka, korzeń kozłka lekarskiego, liść mięty pieprzowej, wyciąg z ziela dziurawca, papaweryna.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 30-40 kropli leku należy rozcieńczyć w około 1/4 szklanki wody i wypić. Lek stosuje się doraźnie w przypadku wystąpienia dolegliwości.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu, nadkwaśność, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy. Ze względu na zawartość propyfenazonu nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 15. roku życia i osób w wieku podeszłym, także u kobiet w ciąży i matek karmiących. Ze względu na zawartość etanolu lek może działać szkodliwie przy uszkodzeniu wątroby, alkoholiźmie, padaczce, uszkodzeniach mózgu oraz chorobach umysłowych. Środki ostrożności: Z uwagi na zawartość alkoholu preparat osłabia zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi, obsługę maszyn będących w ruchu, a także sprawność psychoruchową (prace na dużej wysokości i inne).

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.