APTEKA INTERNETOWA

Facebook

Diohespan Max 1g * 30 tabl Zobacz większe

Diohespan Max 1g
30 tabl

8538033

Lek zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia.Zmniejsza podatność na pękanie małych naczyń krwionośnych.

Więcej szczegółów

20,79 zł brutto

Szczegółowe informacje o produkcie

Działanie:
Lek Diohespan max zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia. Zwiększadrenaż limfatyczny nasilając perystaltykę (ruchliwość) naczyń chłonnych i przepływ limfy. Lek działana mikrokrążenie, zmniejszając przepuszczalność małych naczyń krwionośnych, okołonaczyniowe stany zapalne, zastój w mikrokrążeniu. Zmniejsza również podatność na pękanie małych naczyń krwionośnych.

Wskazania:
Wskazania do stosowania leku:Przewlekła niewydolność krążenia żylnego kończyn dolnych (żylaki):· uczucie ciężkości nóg· ból nóg· nocne kurczeLeczenie objawowe w przypadku nasilenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu (hemoroidy).

Przeciwwskazania:
Kiedy nie stosować leku Diohespan max- jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na diosminę lub którykolwiek z pozostałychskładników leku.Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując lek Diohespan maxJeżeli dolegliwości związane z żylakami odbytu utrzymują się lub nasilają mimo stosowania leku,należy skonsultować się z lekarzem. Leczenie objawów związanych z żylakami odbytu powinno byćkrótkotrwałe.Stosowanie innych lekówNależy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, równieżtych, które wydawane są bez recepty.Nie stwierdzono występowania interakcji z innymi lekami.Stosowanie leku Diohespan max z jedzeniem i piciemLek należy przyjmować podczas posiłków.Ciąża i karmienie piersiąPrzed zastosowaniem jakiegokolwiek leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.CiążaLek może być stosowany w czasie ciąży jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności, wyłączniez przepisu lekarza. Jeżeli pacjentka zajdzie w ciążę w trakcie leczenia, należy zasięgnąć poradylekarza, ponieważ tylko lekarz może zdecydować, czy należy kontynuować leczenie.Karmienie piersiąZe względu na brak danych dotyczących przenikania leku Diohespan max do mleka matki stosowanieleku w okresie karmienia piersią jest niewskazane.Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszynLek nie ma wpływu na prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu